XIX Slalom Scratch Fene
Campionato de Galicia de Slalom
Segunda Manga Oficial
Penalizacions Provisionais
Clt Dor. Nome e Apelidos Agrupacion Escudería Tiempo Penalización FEMININO ORTEGAL OIL "MANEL GANDOY" TALLERES GANDOY INICIACIÓN VETERANS NORINVER JUNIOR ESPOLIMERO HISTÓRICOS SCRATCH FENE SCRATCH FENE KIA CORGAL
1 11 RUBÉN GANDOY PIÑEIRO II RALLYON 2:01.189
2 5 AARON RODRIGUEZ TEMBRAS II AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:01.436
3 57 DIEGO VARELA PIÑEIRO II AS PONTES MORSPORT 2:05.096 JEP
4 53 DAVID AMENEDO SANMARTÍN II PONTEVEDRA 1984 TEAM 2:06.575
5 1 IVÁN PICALLO CABALO II ESCUDERIA MOECHE 2:06.788
6 50 ADRIÁN VILLAMOR ROCA II RVS MOTORSPORT 2:08.121 DMG
7 3 AITOR FORNOS MARTÍNEZ II AS PONTES MOTORSPORT 2:08.142
8 8 MIGUEL ÁNGEL GARCÍA CELA III ESCUDERÍA A. FERROL 2:08.297 VNI
9 21 FRANCISCO RODRÍGUEZ PIÑEIRO IV ESCUDERIA MOECHE 2:08.801
10 43 DIEGO PONTE REY II ARTEIXO MOTORSPORT 2:09.308
11 14 DANIEL MARTINEZ FERNANDEZ III AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:09.555
12 25 IVAN BOUZA FONTICOBA II ESCUDERIA MOECHE 2:11.176 JEP
13 47 DAVID PUENTE PITA IV ESCUDERIA MOECHE 2:11.591
14 40 FERNANDO SANMARTIN ENRIQUEZ II ESCUDERIA MOECHE 2:11.777
15 62 DAVID RODRIGUEZ ALVARELLOS II ARTEIXOMOTORSPORT 2:11.794 JEP
16 39 ALEJANDRO PENA ARNOSO I RALLYON 2:11.796 INI
17 22 AARON ANTELO MOURO I PONTEVEDRA 1984 TEAM 2:11.999 INI
18 10 VÍCTOR M. MÉNDEZ DOPICO III SIROCO NARÓN 2:12.245 VNI
19 30 MARCOS PRIETO VILARIÑO III SCRATCH FENE 2:12.848 SFK
20 70 IBAN GARROTE PITA I ESCUDERIA MOECHE 2:13.982 INI
21 19 ESTEBAN TEIJO MOLE IV ESCUDERIA MOECHE 2:14.165
22 52 JOSE MARÍA PICO PORTA II ESCUDERIA MOECHE 2:14.180 JEP
23 54 DIEGO VÁZQUEZ CASTRO II OROSO MOTORPORT 2:14.438
24 17 LUIS ALFONSO TOIMIL DARRIBA II SIROCO NARÓN 2:16.124 DMG
25 18 JAVIER PUENTES COUTO IV SCRATCH FENE 2:16.774 VNI HSF SFK
26 68 MANUEL FERREIRA VERGARA I ESCUDERIA MOECHE 2:17.252 DMG INI VNI
27 27 DANIEL GANDOY PIÑEIRO II SIROCO NARON 2:17.454 10.000
28 41 JESÚS VEIGA CRESPO I SCRATCH FENE 2:17.515 INI SFK
29 60 MARCOS VARELA SECO II SIROCO NARÓN 2:17.561
30 44 MARIA JOSE CHAO SANCHEZ II ESCUDERIA MOECHE 2:17.692 FOO
31 28 FRANCISCO JAVIER SEIJAS OTERO I SCRATCH FENE 2:17.846 DMG INI SFK
32 49 SIMÓN DÍAZ BELLO IV ARTEIXO MOTORSPORT 2:18.784
33 42 YERAY GONZÁLEZ RODRÍGUEZ I SIROCO NARÓN 2:19.335 DMG INI JEP
34 31 BORJA CASTRO COMBARRO II SCRATCH FENE 2:20.336 SFK
35 2 MANUEL TREVÍN REGO III AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:20.685 10.000
36 55 DIEGO GÓMEZ MIGUÉLEZ IV LUCUS RALLY 2:20.778
37 23 YERAI PAREDES DIAZ I ESCUDERIA MOECHE 2:21.203 10.000 DMG INI
38 15 PABLO ROMERO VILAR II SCRATCH FENE 2:21.461 10.000 DMG SFK
39 35 SERGIO RODRIGUEZ CASAL I ESCUDERIA MOECHE 2:21.654 DMG INI VNI
40 59 RUBÉN CELA GARCÍA IV SARRIA MOTOR 2:22.028 10.000
41 6 AITOR COTO VAZQUEZ II SARRIA MOTOR 2:24.901
42 73 BRAIS CASTRO COMBARRO I SIROCO NARÓN 2:25.510 DMG INI JEP
43 24 MARTÍN CORTIZAS RIVERA I SCRATCH FENE 2:25.635 10.000 INI JEP SFK
44 51 LAURA RAÑAL MÉNDEZ III SCRATCH FENE 2:26.059 10.000 FOO SFK
45 63 RUBÉN REY VARELA I SCRATCH FENE 2:26.371 10.000 DMG INI JEP SFK
46 36 JOAQUIN TORRES ÁLVAREZ I SCRATCH FENE 2:27.086 10.000 DMG INI SFK
47 20 OSCAR PICO DOCE II ESCUDERIA MOECHE 2:27.612 10.000 VNI
48 56 IÑIGO BOUZA FONTICOBA II ESCUDERIA MOECHE 2:31.081 10.000 DMG JEP
49 64 MANUEL ADRIAN GARCIA IGLESIAS I ESCUDERIA MOECHE 2:32.134 10.000 DMG INI
50 34 CARLOS AREA PICOS I AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:32.590 DMG INI JEP
51 66 ANXO DURAN GONZALEZ I AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:33.817 DMG INI JEP
52 32 JOSE MANUEL GOLPE ACUÑA I SCRATCH FENE 2:37.044 DMG INI VNI SFK
53 74 ALEJANDRO FERNÁNDEZ ARIAS II SCRATCH FENE 2:37.326 10.000 SFK
54 71 ALEJANDRO VÁZQUEZ AMENEIRO I SCRATCH FENE 2:40.617 20.000 INI SFK
55 4 PABLO CASTRO PAJON II AS PONTES MOTORSPORT 2:44.440 10.000 VNI
56 72 JOSÉ MANUEL REINA ROMERO I ESCUDERIA MOECHE 2:46.845 5.000 DMG INI
57 33 MANUEL CASTRO PITA III SCRATCH FENE 2:51.871 10.000 VNI SFK
58 65 ROI GOLPE CASAL I SCRATCH FENE 2:52.697 30.000 DMG INI JEP SFK
59 37 LIDIA DEL RIO MÁRQUEZ I SCRATCH FENE 2:54.494 FOO INI SFK
60 16 PEDRO DÍAZ SANTALLA IV SCRATCH FENE 3:28.590 1:00.000 SFK
61 7 SERGIO FERNÁNDEZ FONTAO IV ESCUDERIA MOECHE 3:38.843 1:10.000
62 26 ALEJANDRO ROMERO REJO II SCRATCH FENE 4:24.060 2:00.000 SFK
63 46 MARTÍN BLANCO CASTIÑEIRA IV LUCUS RALLY 5:46.061 2:50.000
Abandonos
12 DAMIÁN PENA PIÑÓN IV ESCUDERIA MOECHE DMG JEP
48 IVÁN LAREU GONZÁLEZ II ESCUDERÍA SURCO VNI
69 FÁTIMA AMENEIRO TEIJEIRO I SCRATCH FENE FOO INI SFK
Descalificados
58 JORGE PAZ MARTÍNEZ II SIROCO NARON
67 HUGO LÓPEZ NOVAL II ONE SEVEN DMG JEP