XIX Slalom Scratch Fene
Campionato de Galicia de Slalom
Clasificación Segunda Manga Adestramentos
Sin Penalizacions
Clt Dor. Nome e Apelidos Agrupacion Escudería Tiempo Penalización FEMININO ORTEGAL OIL "MANEL GANDOY" TALLERES GANDOY INICIACIÓN VETERANS NORINVER JUNIOR ESPOLIMERO HISTÓRICOS SCRATCH FENE SCRATCH FENE KIA CORGAL
1 11 RUBÉN GANDOY PIÑEIRO II RALLYON 1:58.986
2 29 ADRIÁN VÁZQUEZ EIJO III GALICIA MOTORSPORT 2:00.228
3 4 PABLO CASTRO PAJON II AS PONTES MOTORSPORT 2:01.353 VNI
4 5 AARON RODRIGUEZ TEMBRAS II AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:01.375
5 57 DIEGO VARELA PIÑEIRO II AS PONTES MORSPORT 2:04.586 JEP
6 27 DANIEL GANDOY PIÑEIRO II SIROCO NARON 2:05.612
7 8 MIGUEL ÁNGEL GARCÍA CELA III ESCUDERÍA A. FERROL 2:05.669 VNI
8 53 DAVID AMENEDO SANMARTÍN II PONTEVEDRA 1984 TEAM 2:06.150
9 3 AITOR FORNOS MARTÍNEZ II AS PONTES MOTORSPORT 2:06.696
10 9 JACOBO RODRÍGUEZ SILVOSA III AS PONTES MOTORSPORT 2:08.147
11 17 LUIS ALFONSO TOIMIL DARRIBA II SIROCO NARÓN 2:08.297 DMG
12 16 PEDRO DÍAZ SANTALLA IV SCRATCH FENE 2:08.611 SFK
13 20 OSCAR PICO DOCE II ESCUDERIA MOECHE 2:08.818 VNI
14 6 AITOR COTO VAZQUEZ II SARRIA MOTOR 2:09.565
15 43 DIEGO PONTE REY II ARTEIXO MOTORSPORT 2:09.638
16 62 DAVID RODRIGUEZ ALVARELLOS II ARTEIXOMOTORSPORT 2:09.679 JEP
17 50 ADRIÁN VILLAMOR ROCA II RVS MOTORSPORT 2:09.700 DMG
18 55 DIEGO GÓMEZ MIGUÉLEZ IV LUCUS RALLY 2:09.800
19 10 VÍCTOR M. MÉNDEZ DOPICO III SIROCO NARÓN 2:09.889 VNI
20 25 IVAN BOUZA FONTICOBA II ESCUDERIA MOECHE 2:10.008 JEP
21 18 JAVIER PUENTES COUTO IV SCRATCH FENE 2:10.202 VNI HSF SFK
22 30 MARCOS PRIETO VILARIÑO III SCRATCH FENE 2:10.227 SFK
23 39 ALEJANDRO PENA ARNOSO I RALLYON 2:10.247 INI
24 52 JOSE MARÍA PICO PORTA II ESCUDERIA MOECHE 2:11.415 JEP
25 22 AARON ANTELO MOURO I PONTEVEDRA 1984 TEAM 2:11.600 INI
26 7 SERGIO FERNÁNDEZ FONTAO IV ESCUDERIA MOECHE 2:11.604
27 46 MARTÍN BLANCO CASTIÑEIRA IV LUCUS RALLY 2:12.443
28 63 RUBÉN REY VARELA I SCRATCH FENE 2:12.695 DMG INI JEP SFK
29 23 YERAI PAREDES DIAZ I ESCUDERIA MOECHE 2:12.783 DMG INI
30 70 IBAN GARROTE PITA I ESCUDERIA MOECHE 2:13.820 INI
31 51 LAURA RAÑAL MÉNDEZ III SCRATCH FENE 2:14.306 FOO SFK
32 54 DIEGO VÁZQUEZ CASTRO II OROSO MOTORPORT 2:14.745
33 28 FRANCISCO JAVIER SEIJAS OTERO I SCRATCH FENE 2:14.810 DMG INI SFK
34 40 FERNANDO SANMARTIN ENRIQUEZ II ESCUDERIA MOECHE 2:15.238
35 64 MANUEL ADRIAN GARCIA IGLESIAS I ESCUDERIA MOECHE 2:15.317 DMG INI
36 14 DANIEL MARTINEZ FERNANDEZ III AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:15.430
37 41 JESÚS VEIGA CRESPO I SCRATCH FENE 2:15.494 INI SFK
38 19 ESTEBAN TEIJO MOLE IV ESCUDERIA MOECHE 2:15.497
39 36 JOAQUIN TORRES ÁLVAREZ I SCRATCH FENE 2:15.714 DMG INI SFK
40 59 RUBÉN CELA GARCÍA IV SARRIA MOTOR 2:16.206
41 21 FRANCISCO RODRÍGUEZ PIÑEIRO IV ESCUDERIA MOECHE 2:16.241
42 71 ALEJANDRO VÁZQUEZ AMENEIRO I SCRATCH FENE 2:16.324 INI SFK
43 44 MARIA JOSE CHAO SANCHEZ II ESCUDERIA MOECHE 2:16.899 FOO
44 24 MARTÍN CORTIZAS RIVERA I SCRATCH FENE 2:17.620 INI JEP SFK
45 68 MANUEL FERREIRA VERGARA I ESCUDERIA MOECHE 2:18.551 DMG INI VNI
46 61 VICENTE RODRÍGUEZ SILVOSA III AS PONTES MOTORSPORT 2:19.429 VNI
47 56 IÑIGO BOUZA FONTICOBA II ESCUDERIA MOECHE 2:20.398 DMG JEP
48 32 JOSE MANUEL GOLPE ACUÑA I SCRATCH FENE 2:22.337 DMG INI VNI SFK
49 58 JORGE PAZ MARTÍNEZ II SIROCO NARON 2:22.755
50 66 ANXO DURAN GONZALEZ I AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:23.019 DMG INI JEP
51 65 ROI GOLPE CASAL I SCRATCH FENE 2:23.054 DMG INI JEP SFK
52 73 BRAIS CASTRO COMBARRO I SIROCO NARÓN 2:23.276 DMG INI JEP
53 26 ALEJANDRO ROMERO REJO II SCRATCH FENE 2:24.217 SFK
54 33 MANUEL CASTRO PITA II SCRATCH FENE 2:24.444 VNI SFK
55 35 SERGIO RODRIGUEZ CASAL I ESCUDERIA MOECHE 2:26.974 DMG INI VNI
56 34 CARLOS AREA PICOS I AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:27.080 DMG INI JEP
57 60 MARCOS VARELA SECO II SIROCO NARÓN 2:27.611
58 74 ALEJANDRO FERNÁNDEZ ARIAS II SCRATCH FENE 2:29.650 SFK
59 31 BORJA CASTRO COMBARRO II SCRATCH FENE 2:30.141 SFK
60 15 PABLO ROMERO VILAR II SCRATCH FENE 2:31.492 DMG SFK
61 47 DAVID PUENTE PITA IV ESCUDERIA MOECHE 2:34.788
62 49 SIMÓN DÍAZ BELLO IV ARTEIXO MOTORSPORT 2:36.724
63 72 JOSÉ MANUEL REINA ROMERO I ESCUDERIA MOECHE 2:42.112 DMG INI
64 48 IVÁN LAREU GONZÁLEZ II ESCUDERÍA SURCO 2:43.029 VNI
65 42 YERAY GONZÁLEZ RODRÍGUEZ I SIROCO NARÓN 2:43.819 DMG INI JEP
66 37 LIDIA DEL RIO MÁRQUEZ I SCRATCH FENE 2:45.947 FOO INI SFK
67 12 DAMIÁN PENA PIÑÓN IV ESCUDERIA MOECHE 2:50.843 DMG JEP
Abandonos
67 HUGO LÓPEZ NOVAL II ONE SEVEN DMG JEP
69 FÁTIMA AMENEIRO TEIJEIRO I SCRATCH FENE FOO INI SFK