XIX Slalom Scratch Fene
Campionato de Galicia de Slalom
Primeira Oficial
Penalizacions Provisionais
Clt Dor. Nome e Apelidos Agrupacion Escudería Tiempo Penalización FEMININO ORTEGAL OIL "MANEL GANDOY" TALLERES GANDOY INICIACIÓN VETERANS NORINVER JUNIOR ESPOLIMERO HISTÓRICOS SCRATCH FENE SCRATCH FENE KIA CORGAL
1 11 RUBÉN GANDOY PIÑEIRO II RALLYON 2:00.073
2 57 DIEGO VARELA PIÑEIRO II AS PONTES MORSPORT 2:03.201 JEP
3 4 PABLO CASTRO PAJON II AS PONTES MOTORSPORT 2:03.588 VNI
4 53 DAVID AMENEDO SANMARTÍN II PONTEVEDRA 1984 TEAM 2:03.744
5 5 AARON RODRIGUEZ TEMBRAS II AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:04.032
6 50 ADRIÁN VILLAMOR ROCA II RVS MOTORSPORT 2:04.842 DMG
7 27 DANIEL GANDOY PIÑEIRO II SIROCO NARON 2:06.196
8 3 AITOR FORNOS MARTÍNEZ II AS PONTES MOTORSPORT 2:07.924
9 55 DIEGO GÓMEZ MIGUÉLEZ IV LUCUS RALLY 2:09.055
10 40 FERNANDO SANMARTIN ENRIQUEZ II ESCUDERIA MOECHE 2:09.143
11 21 FRANCISCO RODRÍGUEZ PIÑEIRO IV ESCUDERIA MOECHE 2:09.171
12 25 IVAN BOUZA FONTICOBA II ESCUDERIA MOECHE 2:09.176 JEP
13 30 MARCOS PRIETO VILARIÑO III SCRATCH FENE 2:10.531 SFK
14 2 MANUEL TREVÍN REGO III AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:11.131
15 70 IBAN GARROTE PITA I ESCUDERIA MOECHE 2:11.324 INI
16 10 VÍCTOR M. MÉNDEZ DOPICO III SIROCO NARÓN 2:12.021 VNI
17 12 DAMIÁN PENA PIÑÓN IV ESCUDERIA MOECHE 2:12.221 DMG JEP
18 59 RUBÉN CELA GARCÍA IV SARRIA MOTOR 2:12.291
19 15 PABLO ROMERO VILAR II SCRATCH FENE 2:12.340 DMG SFK
20 58 JORGE PAZ MARTÍNEZ II SIROCO NARON 2:12.520
21 8 MIGUEL ÁNGEL GARCÍA CELA III ESCUDERÍA A. FERROL 2:12.530 VNI
22 22 AARON ANTELO MOURO I PONTEVEDRA 1984 TEAM 2:13.246 INI
23 54 DIEGO VÁZQUEZ CASTRO II OROSO MOTORPORT 2:13.611
24 17 LUIS ALFONSO TOIMIL DARRIBA II SIROCO NARÓN 2:13.669 DMG
25 19 ESTEBAN TEIJO MOLE IV ESCUDERIA MOECHE 2:13.838
26 46 MARTÍN BLANCO CASTIÑEIRA IV LUCUS RALLY 2:13.889
27 16 PEDRO DÍAZ SANTALLA IV SCRATCH FENE 2:14.040 SFK
28 36 JOAQUIN TORRES ÁLVAREZ I SCRATCH FENE 2:14.438 DMG INI SFK
29 60 MARCOS VARELA SECO II SIROCO NARÓN 2:14.498
30 39 ALEJANDRO PENA ARNOSO I RALLYON 2:14.629 5.000 INI
31 44 MARIA JOSE CHAO SANCHEZ II ESCUDERIA MOECHE 2:14.637 FOO
32 41 JESÚS VEIGA CRESPO I SCRATCH FENE 2:15.327 INI SFK
33 64 MANUEL ADRIAN GARCIA IGLESIAS I ESCUDERIA MOECHE 2:15.400 DMG INI
34 47 DAVID PUENTE PITA IV ESCUDERIA MOECHE 2:15.631 5.000
35 1 IVÁN PICALLO CABALO II ESCUDERIA MOECHE 2:15.773
36 18 JAVIER PUENTES COUTO IV SCRATCH FENE 2:15.786 VNI HSF SFK
37 6 AITOR COTO VAZQUEZ II SARRIA MOTOR 2:15.914
38 62 DAVID RODRIGUEZ ALVARELLOS II ARTEIXOMOTORSPORT 2:15.954 5.000 JEP
39 67 HUGO LÓPEZ NOVAL II ONE SEVEN 2:15.960 DMG JEP
40 52 JOSE MARÍA PICO PORTA II ESCUDERIA MOECHE 2:16.045 JEP
41 24 MARTÍN CORTIZAS RIVERA I SCRATCH FENE 2:16.078 INI JEP SFK
42 68 MANUEL FERREIRA VERGARA I ESCUDERIA MOECHE 2:16.101 DMG INI VNI
43 14 DANIEL MARTINEZ FERNANDEZ III AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:16.472
44 61 VICENTE RODRÍGUEZ SILVOSA III AS PONTES MOTORSPORT 2:16.686 VNI
45 63 RUBÉN REY VARELA I SCRATCH FENE 2:18.835 5.000 DMG INI JEP SFK
46 28 FRANCISCO JAVIER SEIJAS OTERO I SCRATCH FENE 2:19.837 DMG INI SFK
47 20 OSCAR PICO DOCE II ESCUDERIA MOECHE 2:20.605 10.000 VNI
48 35 SERGIO RODRIGUEZ CASAL I ESCUDERIA MOECHE 2:20.997 DMG INI VNI
49 7 SERGIO FERNÁNDEZ FONTAO IV ESCUDERIA MOECHE 2:21.825 10.000
50 23 YERAI PAREDES DIAZ I ESCUDERIA MOECHE 2:24.668 10.000 DMG INI
51 34 CARLOS AREA PICOS I AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:28.790 DMG INI JEP
52 31 BORJA CASTRO COMBARRO II SCRATCH FENE 2:28.799 20.000 SFK
53 51 LAURA RAÑAL MÉNDEZ III SCRATCH FENE 2:29.261 10.000 FOO SFK
54 49 SIMÓN DÍAZ BELLO IV ARTEIXO MOTORSPORT 2:31.201 10.000
55 32 JOSE MANUEL GOLPE ACUÑA I SCRATCH FENE 2:33.314 DMG INI VNI SFK
56 73 BRAIS CASTRO COMBARRO I SIROCO NARÓN 2:33.590 10.000 DMG INI JEP
57 66 ANXO DURAN GONZALEZ I AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:34.256 10.000 DMG INI JEP
58 26 ALEJANDRO ROMERO REJO II SCRATCH FENE 2:34.670 10.000 SFK
59 74 ALEJANDRO FERNÁNDEZ ARIAS II SCRATCH FENE 2:36.666 10.000 SFK
60 65 ROI GOLPE CASAL I SCRATCH FENE 2:36.871 10.000 DMG INI JEP SFK
61 42 YERAY GONZÁLEZ RODRÍGUEZ I SIROCO NARÓN 2:37.888 15.000 DMG INI JEP
62 71 ALEJANDRO VÁZQUEZ AMENEIRO I SCRATCH FENE 2:38.320 20.000 INI SFK
63 37 LIDIA DEL RIO MÁRQUEZ I SCRATCH FENE 2:39.652 FOO INI SFK
64 72 JOSÉ MANUEL REINA ROMERO I ESCUDERIA MOECHE 2:41.247 DMG INI
65 33 MANUEL CASTRO PITA III SCRATCH FENE 2:57.839 40.000 VNI SFK
Ausentes
9 JACOBO RODRÍGUEZ SILVOSA III AS PONTES MOTORSPORT
Abandonos
29 ADRIÁN VÁZQUEZ EIJO III GALICIA MOTORSPORT
56 IÑIGO BOUZA FONTICOBA II ESCUDERIA MOECHE DMG JEP
69 FÁTIMA AMENEIRO TEIJEIRO I SCRATCH FENE FOO INI SFK
Descalificados
43 DIEGO PONTE REY II ARTEIXO MOTORSPORT
48 IVÁN LAREU GONZÁLEZ II ESCUDERÍA SURCO VNI