XIX Slalom Scratch Fene
Campionato de Galicia de Slalom
Clasificación Primeira Manga Adestramentos
Sin Penalizacions
Clt Dor. Nome e Apelidos Agrupacion Escudería Tiempo Penalización FEMININO ORTEGAL OIL "MANEL GANDOY" TALLERES GANDOY INICIACIÓN VETERANS NORINVER JUNIOR ESPOLIMERO HISTÓRICOS SCRATCH FENE SCRATCH FENE KIA CORGAL
1 11 RUBÉN GANDOY PIÑEIRO II RALLYON 2:00.312
2 5 AARON RODRIGUEZ TEMBRAS II AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:03.260
3 4 PABLO CASTRO PAJON II AS PONTES MOTORSPORT 2:04.072 VNI
4 29 ADRIÁN VÁZQUEZ EIJO III GALICIA MOTORSPORT 2:07.334
5 3 AITOR FORNOS MARTÍNEZ II AS PONTES MOTORSPORT 2:07.888
6 27 DANIEL GANDOY PIÑEIRO II SIROCO NARON 2:08.200
7 9 JACOBO RODRÍGUEZ SILVOSA III AS PONTES MOTORSPORT 2:08.954
8 17 LUIS ALFONSO TOIMIL DARRIBA II SIROCO NARÓN 2:09.306 DMG
9 57 DIEGO VARELA PIÑEIRO II AS PONTES MORSPORT 2:09.494 JEP
10 43 DIEGO PONTE REY II ARTEIXO MOTORSPORT 2:10.379
11 25 IVAN BOUZA FONTICOBA II ESCUDERIA MOECHE 2:10.693 JEP
12 40 FERNANDO SANMARTIN ENRIQUEZ II ESCUDERIA MOECHE 2:11.023
13 18 JAVIER PUENTES COUTO IV SCRATCH FENE 2:11.278 VNI HSF SFK
14 39 ALEJANDRO PENA ARNOSO I RALLYON 2:11.759 INI
15 19 ESTEBAN TEIJO MOLE IV ESCUDERIA MOECHE 2:12.783
16 8 MIGUEL ÁNGEL GARCÍA CELA III ESCUDERÍA A. FERROL 2:12.980 VNI
17 10 VÍCTOR M. MÉNDEZ DOPICO III SIROCO NARÓN 2:13.716 VNI
18 62 DAVID RODRIGUEZ ALVARELLOS II ARTEIXOMOTORSPORT 2:13.923 JEP
19 35 SERGIO RODRIGUEZ CASAL I ESCUDERIA MOECHE 2:14.446 DMG INI VNI
20 53 DAVID AMENEDO SANMARTÍN II PONTEVEDRA 1984 TEAM 2:14.813
21 63 RUBÉN REY VARELA I SCRATCH FENE 2:14.889 DMG INI JEP SFK
22 15 PABLO ROMERO VILAR II SCRATCH FENE 2:15.051 DMG SFK
23 50 ADRIÁN VILLAMOR ROCA II RVS MOTORSPORT 2:15.109 DMG
24 54 DIEGO VÁZQUEZ CASTRO II OROSO MOTORPORT 2:15.200
25 70 IBAN GARROTE PITA I ESCUDERIA MOECHE 2:15.485 INI
26 22 AARON ANTELO MOURO I PONTEVEDRA 1984 TEAM 2:16.076 INI
27 20 OSCAR PICO DOCE II ESCUDERIA MOECHE 2:16.660 VNI
28 67 HUGO LÓPEZ NOVAL II ONE SEVEN 2:16.672 DMG JEP
29 23 YERAI PAREDES DIAZ I ESCUDERIA MOECHE 2:16.826 DMG INI
30 6 AITOR COTO VAZQUEZ II SARRIA MOTOR 2:17.613
31 24 MARTÍN CORTIZAS RIVERA I SCRATCH FENE 2:17.960 INI JEP SFK
32 41 JESÚS VEIGA CRESPO I SCRATCH FENE 2:20.095 INI SFK
33 36 JOAQUIN TORRES ÁLVAREZ I SCRATCH FENE 2:20.183 DMG INI SFK
34 52 JOSE MARÍA PICO PORTA II ESCUDERIA MOECHE 2:20.527 JEP
35 71 ALEJANDRO VÁZQUEZ AMENEIRO I SCRATCH FENE 2:22.683 INI SFK
36 28 FRANCISCO JAVIER SEIJAS OTERO I SCRATCH FENE 2:23.305 DMG INI SFK
37 44 MARIA JOSE CHAO SANCHEZ II ESCUDERIA MOECHE 2:24.317 FOO
38 21 FRANCISCO RODRÍGUEZ PIÑEIRO IV ESCUDERIA MOECHE 2:24.385
39 51 LAURA RAÑAL MÉNDEZ III SCRATCH FENE 2:24.671 FOO SFK
40 68 MANUEL FERREIRA VERGARA I ESCUDERIA MOECHE 2:24.906 DMG INI VNI
41 26 ALEJANDRO ROMERO REJO II SCRATCH FENE 2:25.025 SFK
42 30 MARCOS PRIETO VILARIÑO III SCRATCH FENE 2:25.145 SFK
43 59 RUBÉN CELA GARCÍA IV SARRIA MOTOR 2:25.169
44 65 ROI GOLPE CASAL I SCRATCH FENE 2:25.686 DMG INI JEP SFK
45 61 VICENTE RODRÍGUEZ SILVOSA III AS PONTES MOTORSPORT 2:26.039 VNI
46 66 ANXO DURAN GONZALEZ I AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:26.407 DMG INI JEP
47 32 JOSE MANUEL GOLPE ACUÑA I SCRATCH FENE 2:26.659 DMG INI VNI SFK
48 49 SIMÓN DÍAZ BELLO IV ARTEIXO MOTORSPORT 2:27.827
49 47 DAVID PUENTE PITA IV ESCUDERIA MOECHE 2:29.955
50 73 BRAIS CASTRO COMBARRO I SIROCO NARÓN 2:30.549 DMG INI JEP
51 64 MANUEL ADRIAN GARCIA IGLESIAS I ESCUDERIA MOECHE 2:31.125 DMG INI
52 34 CARLOS AREA PICOS I AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:32.258 DMG INI JEP
53 31 BORJA CASTRO COMBARRO II SCRATCH FENE 2:33.031 SFK
54 55 DIEGO GÓMEZ MIGUÉLEZ IV LUCUS RALLY 2:34.372
55 56 IÑIGO BOUZA FONTICOBA II ESCUDERIA MOECHE 2:35.198 DMG JEP
56 14 DANIEL MARTINEZ FERNANDEZ III AUTOMOVIL CLUB AS PONTES 2:35.461
57 48 IVÁN LAREU GONZÁLEZ II ESCUDERÍA SURCO 2:36.241 VNI
58 74 ALEJANDRO FERNÁNDEZ ARIAS II SCRATCH FENE 2:37.451 SFK
59 12 DAMIÁN PENA PIÑÓN IV ESCUDERIA MOECHE 2:43.760 DMG JEP
60 72 JOSÉ MANUEL REINA ROMERO I ESCUDERIA MOECHE 2:44.648 DMG INI
61 16 PEDRO DÍAZ SANTALLA IV SCRATCH FENE 2:44.831 SFK
62 58 JORGE PAZ MARTÍNEZ II SIROCO NARON 2:49.936
63 37 LIDIA DEL RIO MÁRQUEZ I SCRATCH FENE 2:54.894 FOO INI SFK
64 46 MARTÍN BLANCO CASTIÑEIRA IV LUCUS RALLY 2:56.108
65 33 MANUEL CASTRO PITA II SCRATCH FENE 3:10.184 VNI SFK
66 7 SERGIO FERNÁNDEZ FONTAO IV ESCUDERIA MOECHE 3:13.321
Ausentes
38
69 FÁTIMA AMENEIRO TEIJEIRO I SCRATCH FENE FOO INI SFK
Abandonos
42 YERAY GONZÁLEZ RODRÍGUEZ I SIROCO NARÓN DMG INI JEP
60 MARCOS VARELA SECO II SIROCO NARÓN